July 24, 2014, 06:20:48 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
   Forum Index   Help Personal Messages Calendar Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: HARD SESSION presents D.A.V.E. The Drummer @ Boogaloo Club, 25.02.  (Read 1183 times)
rino
Ultra moćan

bolje tenis na posteru nego penis na tosteru

Ignore
« on: February 02, 2012, 01:42:11 PM »

Boogaloo Club (Zagreb)
Subota, 25.02.2012
Od 22h

D.A.V.E. The Drummer
(Hydraulix / Apex / Bound / Goodfellas / Stay Up Forever) (London, UK)

HADJI
(Labrynth / Armatura Rec.)

ZOKY
(Rave'n'Roll / Twisted)

Cijena ulaza: 50kn

web info:
www.boogaloo.hr
www.myspace.com/davethedrummerhenrycullen
www.stayupforever.com

D.A.V.E. The Druumer biografija: D.A.V.E. The Drummer je dugogodišnji član poznate Londonske organizacijske ekipe "The Stay Up Forever Collective". Više puta je potvrdio svoj veliki utjecaj na globalnu techno scenu u zadnjih 10 godina koliko je već na sceni.

Svojim DJ i live nastupima, koristeći najnovije tehnologije, predstavio je svoj jedinstveni zvuk u zemljama kao što su Južna Afrika, Brazil, Japan, Australia, S.A.D., Francuska, Belgija, Španjolska, Vezezuela, Kanada...

Nastupao je na gramofonima malih klubova, ali i velikih open-air događaja, te je uvijek "razvalio" publiku svojim perfektnim smislom za pravu stvar u pravo vrijeme, te svojom perfektnom DJ tehnikom.

Trenutačno vodi dva record labela Apex i Hydraulix. Njegovi produkcijski radovi našli su se na većini poznatih techno labelova kao što su: Primate, CLR, Fine Audio Recordings, Bound, Giant and Dwarf, S.U.F., Cluster, Routemaster, 4X4, Smitten,...

Uvijek rado viđen gost u Hrvatskoj, Henry Cullen aka D.A.V.E. THE DRUMMER dolazi nam u klub Boogaloo nakon pune dvije godine, ne propustite!!!
« Last Edit: February 17, 2012, 01:06:50 AM by koma » Logged

Zagrebački Ured za opću upravu 13.11. raspisao je oglas za posao:

Traži se fotokopirač/fotokopiračica u Pododsjeku za poslove fotokopiranja Odsjeka za tiskarske poslove u Službi za poslove pružanja usluga Sektora za uredsko poslovanje i poslove pružanja usluga.
dark_sign
Moderator

« Reply #1 on: February 02, 2012, 02:09:29 PM »

Hehe.. Lagano postaje "Terry Francis" Smile
timewarp
Bređi Kužer

Ignore
« Reply #2 on: February 02, 2012, 04:37:24 PM »

jesenski gig u Hr je odrdio sad je vrijeme za zimski 40

koma
Administrator

evil smut peddler

« Reply #3 on: February 02, 2012, 04:52:39 PM »

turneja "4 godišnja doba"

al bože moj, ako ima publike...

rino
Ultra moćan

Ignore
« Reply #4 on: February 02, 2012, 05:49:27 PM »

Da, jel tako da je u Istri bio negdje pred koji mjesec? Meni se isto čini kao da se po forumu neka recenzija partya razvlačila...

al bože moj, ako ima publike...
Na Drummeru do sada uvijek bilo solidno popunjeno.

Jedino mi je žao kada su pred dve godine on i Chris Liberator u kratkim razmacima obojica nastupala u OTV-u, Chris bio znatno bolji, s naravno, upečatljivijim propuhom u Ojti  Confused

Traži se fotokopirač/fotokopiračica u Pododsjeku za poslove fotokopiranja Odsjeka za tiskarske poslove u Službi za poslove pružanja usluga Sektora za uredsko poslovanje i poslove pružanja usluga.
timewarp
Bređi Kužer

Ignore
« Reply #5 on: February 02, 2012, 06:43:28 PM »

Da, jel tako da je u Istri bio negdje pred koji mjesec? Meni se isto čini kao da se po forumu neka recenzija partya razvlačila...

u rijeci i najbolje ili najžalosnije kako okreneš je sta je purgera bilo skoro kao i rijecana  Mr. Green

Dangerous_Beat
Bređi Kužer

š...šuti!

Ignore
« Reply #6 on: February 02, 2012, 06:49:17 PM »

Jbt pa nemreš ga organizirati svakih 4-5 mjeseci. Nije uspio kupiti niti jednu novu ploču od zadnji put...

koma
Administrator

evil smut peddler

« Reply #7 on: February 02, 2012, 07:03:58 PM »

Jbt pa nemreš ga organizirati svakih 4-5 mjeseci. Nije uspio kupiti niti jednu novu ploču od zadnji put...

ne pretjeruj.

timewarp
Bređi Kužer

Ignore
« Reply #8 on: February 02, 2012, 07:07:40 PM »

može bit jer ne vrti na iste  Hihihihihi

dreitagewach
Vrlo moćan

Ignore
« Reply #9 on: February 02, 2012, 07:14:03 PM »

treba ovog floriana maindla dofurat ili nekog takvog, Dave kraljina - dobar party bude, štaš otv uvijek pun -

timewarp
Bređi Kužer

Ignore
« Reply #10 on: February 02, 2012, 07:15:24 PM »

treba ovog floriana maindla dofurat ili nekog takvog,
stvarno neznam tko bi ti došao na njega bilo di kod nas  Smile

dreitagewach
Vrlo moćan

Ignore
« Reply #11 on: February 02, 2012, 07:24:37 PM »

briješ? pa da staviš još nekog jakog hrvata, upad 5 banki ko na dramera...ufff otv krcat

timewarp
Bređi Kužer

Ignore
« Reply #12 on: February 02, 2012, 07:28:30 PM »

briješ? pa da staviš još nekog jakog hrvata, upad 5 banki ko na dramera...ufff otv krcat
ja stvarno neznam di ti živiš i kad si zadnji put vidio otv krcat i koja je tvoja definicija krcatog  Smile moja prognoza bi bila možda 200 karata  kad je i ovako neki prosjek tamo 500 700 za ove nerazlajane ne silovane

dreitagewach
Vrlo moćan

Ignore
« Reply #13 on: February 02, 2012, 07:32:28 PM »

krcat - ima ljudi...200 ljudi se skupi sam tak, nije da sam čest gost ali dođem...ne znam jel uto karem napunio otv, ak si bio? brijem da bi meindl i još neki berliner to sigurno napravili

timewarp
Bređi Kužer

Ignore
« Reply #14 on: February 02, 2012, 08:03:28 PM »

na gore spomenutom liberatoru je bilo cini mi se 200njak ljudi
a karem je bilo ljudi da jer je bio UES iako to relativno bilo ljudi jer ako se sjecam radilo se o toj brojci 500 ljudi

Dangerous_Beat
Bređi Kužer

š...šuti!

Ignore
« Reply #15 on: February 02, 2012, 08:38:54 PM »

Kakva im je to fora otvarati samo mali floor za jake dj-e?

j.j. Krs
aka Andy Jay
Bređi Kužer

Techno till we die

Ignore
« Reply #16 on: February 02, 2012, 08:54:49 PM »

Hihihihihi

timewarp
Bređi Kužer

Ignore
« Reply #17 on: February 02, 2012, 09:03:02 PM »

Kakva im je to fora otvarati samo mali floor za jake dj-e?
Mislioc Mislioc
kazes da ce dramer bit samo tamo u onom šatro kaficu

Dangerous_Beat
Bređi Kužer

š...šuti!

Ignore
« Reply #18 on: February 02, 2012, 09:06:53 PM »

Nadam se da ne ali Vipera su tamo stavili a bilo je ekipe za oba floora popuniti.

D-Fence
Jacbri pisac

Ignore
« Reply #19 on: February 02, 2012, 09:47:52 PM »

Nadam se da ne ali Vipera su tamo stavili a bilo je ekipe za oba floora popuniti.

LOL, za oba flora ti treba 1500 ljudi. Na mali stane 500 ljudi. Da je na malom bolji razglas, bolje bi bilo da se tamo partyji odrzavaju jer bolje izgleda kad je 500 ljudi na malom flooru nego na velikom i malom zajedno. Bolja je atmosfera, stiskavac sa zgodnim curicama a i sank gazdi bolje radi.
Da je na Viperu bilo ljudi za oba floora popunit, znaci da je doslo minimalno 1000 ljudi?
timewarp
Bređi Kužer

Ignore
« Reply #20 on: February 02, 2012, 11:39:53 PM »

baš to s obzirom na broj ekipe mali floor je i bolja opcija naravno daima nesto zvano sound jer ono sta sad ima je užas

sw3Ex
Jacbri Popaj

Ignore
« Reply #21 on: February 03, 2012, 01:26:58 AM »

na malom je neki novi razglas kaj jebe mamu  Love

rino
Ultra moćan

Ignore
« Reply #22 on: February 03, 2012, 10:59:44 AM »

Mislioc Mislioc
Brijem da je oba puta kada je gostovao u OTV-u bio na velikom flooru. Nadam se da nadolazeće gostovanje neće biti iznimka. N
ije da malom flooru ikaj fali, ali on mi je više za popiti cugu, odsjediti malo, pospikati s ekipom. Ne volim kada i tamo bude zepteraj...

Roter Zwerg
Jacbri Pancir

Ignore
« Reply #23 on: February 03, 2012, 09:03:47 PM »

brijem da bi meindl i još neki berliner to sigurno napravili

buahahahaha..provala godine.....hahahahaha....buahahahahahaha....LOL.... hide

Describe dubstep in 3 words without swearing???

Not for me Very Happy
Roter Zwerg
Jacbri Pancir

Ignore
« Reply #24 on: February 03, 2012, 09:05:12 PM »

ajd ne laprdaj....jer nije istina da je bilo ekipe za napunit oba floora....

na mali stane bez beda 700-800...a na veliki...si računaj...ak je na 700 ljudi propuh...sve skupa u otv na mali i veliki stane prek 2 soma...bez beda...

Not for me Very Happy
Roter Zwerg
Jacbri Pancir

Ignore
« Reply #25 on: February 03, 2012, 09:07:20 PM »

Da je na Viperu bilo ljudi za oba floora popunit, znaci da je doslo minimalno 1000 ljudi?

Aha kak da ne...400-500 ljudi uvrh glave i nije bil neki stiskavac......a na mali stane i više od 500 ljudi...jer računaj si i terasu koja je zatvorena i natkrivena...i tam di su stolovi kod šanka...a tam je bio propuh....stane oko 700 ljudi bez beda...na mali...

Not for me Very Happy
timewarp
Bređi Kužer

Ignore
« Reply #26 on: February 03, 2012, 09:15:31 PM »

Mislioc Mislioc
Brijem da je oba puta kada je gostovao u OTV-u bio na velikom flooru. Nadam se da nadolazeće gostovanje neće biti iznimka. N
ije da malom flooru ikaj fali, ali on mi je više za popiti cugu, odsjediti malo, pospikati s ekipom. Ne volim kada i tamo bude zepteraj...
bio sam jednom da i na velikom onaj mali mi je bas to sta kažeš

D-Fence
Jacbri pisac

Ignore
« Reply #27 on: February 04, 2012, 02:58:41 AM »

Aha kak da ne...400-500 ljudi uvrh glave i nije bil neki stiskavac......a na mali stane i više od 500 ljudi...jer računaj si i terasu koja je zatvorena i natkrivena...i tam di su stolovi kod šanka...a tam je bio propuh....stane oko 700 ljudi bez beda...na mali...

To je bilo retoricko pitanje za DB-a Smile znam ja koliko je ljudi bilo i koliko stane Smile na mali floor ne stane vise od 600 ljudi. Boogaloo je sa 1800 ljudi krcat do ibera :=)

Roter Zwerg
Jacbri Pancir

Ignore
« Reply #28 on: February 05, 2012, 04:58:32 AM »

To je bilo retoricko pitanje za DB-a Smile znam ja koliko je ljudi bilo i koliko stane Smile na mali floor ne stane vise od 600 ljudi. Boogaloo je sa 1800 ljudi krcat do ibera :=)

Si uzeo u obzir i gore onaj treci floor... Mr. Green

A za mali...sad ide spika da nedavno ne na partiju nego je nes drugo bilo....da su prodali 700karata...na malom flooru i da tam stane kao soma...sad to je fakat nategnuto i po meni ne drzi vodu....Al mislim da se da nagurat i više od 1800 ljudi...pa ak je prije tvornica mogla natrpat se do cak 1700...onda i u boogaloo stane i vise od 1800...mali veliki floor...pogotovo ak dodas i 3 floor...i ljeti terasu...Smile

Sad idem malo u off...al neznam dal si bio...al stari best....astralis...quadrofonia...se zvao...otvaranje sezone...4 soma se natiskalo unutra...sa terasom....dok je onaj maximum sa tsuyosijem i liebingom te pascalom bez terase uspio nakrcat best sa 3 soma ljudi... Mig 21

Not for me Very Happy
D-Fence
Jacbri pisac

Ignore
« Reply #29 on: February 05, 2012, 02:16:08 PM »

Si uzeo u obzir i gore onaj treci floor... Mr. Green

Sa gore floorom na katu i balkonom stane 2500 ljudi u cijeli klub, bez terase...znam jer smo imali par puta 1800 ljudi u klubu na 2 floora, bila je bas guzva a gore ti stane jos nekih 400-500 ljudi i na balkon 100...

Sad idem malo u off...al neznam dal si bio...al stari best....astralis...quadrofonia...se zvao...otvaranje sezone...4 soma se natiskalo unutra...sa terasom....dok je onaj maximum sa tsuyosijem i liebingom te pascalom bez terase uspio nakrcat best sa 3 soma ljudi... Mig 21

Znam frende, Astralis 4000 ljudi, party koji se ne zaboravlja Smile naravno da sam bio i na Astralisu i na Maximumu Smile ! Best je jedini klub u hrvatskoj na kojem si mogao radit 6 floorova Smile zato je bio poseban i nikada ga necu prezalit, ali NIKADA!
koma
Administrator

evil smut peddler

« Reply #30 on: February 05, 2012, 03:18:48 PM »

generalni je zaključak da vas u Zagrebu nostalgija pere jače i češće nego ljude u Rijeci & elsewhere

D-Fence
Jacbri pisac

Ignore
« Reply #31 on: February 05, 2012, 04:38:08 PM »

generalni je zaključak da vas u Zagrebu nostalgija pere jače i češće nego ljude u Rijeci & elsewhere

Definitivno Smile
timewarp
Bređi Kužer

Ignore
« Reply #32 on: February 05, 2012, 05:59:02 PM »

vjerovatno jer ih ima za cime prat   Mr. Green

Pages: [1]   Go Up
  Print  

Jump to:  

Google visited last this page July 14, 2014, 04:10:34 PM